Nasza baza na dzisiaj to:

2150 dodanych CV

3259 ofert pracy

Zostań Ambasadorem Skanska

Go to start pageRuszyła kolejna edycja Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach.

 

Zostań Ambasadorem Skanska

 

Ambasadorzy Skanska to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach. Do głównych zadań Ambasadorów należą: reprezentacja i dbanie o wizerunek Skanska, wsparcie przy realizacji i promocji naszych kampanii reklamowych oraz wdrażanie własnych pomysłów i inicjatyw związanych z promocją firmy oraz Programu Praktyk Letnich.

 

Dlaczego warto?

 

Ambasadorzy Skanska mają możliwość reprezentować firmę, która została przez studentów wybrana Idealnym Pracodawcą wśród firm inżynieryjnych. Ponadto, mogą odwiedzić nasze projekty, poznać pracowników firmy oraz dowiedzieć się więcej o zasadach i wartościach panujących w Skanska.

 

Kogo szukamy?

 

Do współpracy zapraszamy młodych ludzi, którzy są ambitni i chętni do zdobywania nowych doświadczeń, studentów studiów inżynierskich i 1 roku studiów magisterskich. Preferujemy studentów z kierunków związanych z budownictwem, którzy aktywnie uczestniczą w życiu swoich uczelni.

 

Jak zostać Ambasadorem?

 

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz należy wypełnić do 15 września. Następnie z wybranymi kandydatami przeprowadzimy telefoniczną rozmowę rekrutacyjną.


Kariera. Wiemy, jak ją budować.

Go to top