3259 ofert pracy

Business Developer
Nazwa Firmy: BIMobject Poland
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Śląskie
Miejscowość: Gliwice
Opis Stanowiska:

BIMobject Poland sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Business Developera do oddziału światowego lidera w branży BIM. Pracując w naszej firmie będziesz miał szansę sprawdzić się w międzynarodowym zespole entuzjastycznych ludzi skupionych na rozwoju i dostarczaniu usług z zakresu modelowania komputerowego. W bazie BIMobject® znajduje się blisko 1000 producentów oraz zarejestrowanych jest ponad 490 000 użytkowników z całego świata, którzy nieodpłatnie mogą korzystać z największej obecnie biblioteki komputerowych obiektów BIM.

Regionalny Manager Sprzedaży
Nazwa Firmy: Kosek & Kosek
Region:
  • Lubelskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
Miejscowość: Poznań

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby komunikatywnej, która potrafi dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnego klienta i przekonać go do oferowanego produktu. Jeżeli uważasz że spełniasz te wymagania APLIKUJ!

Miejsce pracy: Poznań, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Miejsce pracy: obszar województw – Wielkopolski, Lubuskie, Zachodniopomorskie - praca zdalna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za:

- opracowywanie i efektywną realizację strategii sprzedaży na podległym terenie,

- rozpoznawanie oraz bieżące monitorowanie rynku, konkurencji oraz oczekiwań klientów,

- dbanie o dotychczasowych oraz pozyskanie nowych Klientów na oferowane produkty,

- zagwarantowanie najwyższych standardów w zakresie obsługi Klienta,

- proponowanie i inicjowanie zmian w oparciu o sytuację rynkową i obowiązujące trendy.