facebook linkedin twitter

Inżynier Budowy / Koordynator Budowy

Nazwa Firmy: C&S CONSTRUCTION Sp.z o.o.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Łódzkie
  • Cała Polska
Miejscowość: Łódź / Cała Polska
Opis Stanowiska:

Inżynier Budowy / Koordynator budowy przy budowie hal stalowych w systemie generalnego wykonawstwa na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podwykonawcami oraz własnymi pracownikami,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • rozwiązywanie bieżących problemów budowy,
  • kontrola zgodności wykonywanych prac z projektem oraz bieżąca kontrola jakości,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Inwestorem,
  • docelowo: samodzielne prowadzenie budowy
Wymagania:
  • ambicja,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • pewność siebie,
  • ukończone studia na kierunku budownictwo (inżynier, bądź magister inżynier)
  • obsługa Autocada (w tym rysowanie :) )
  • obsługa pakietu Office - mile widziany perfekcjonizm przy tworzeniu dokumentów:)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność - częsta praca w delegacji,
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy:
    • samochód,
    • laptop,
    • telefon,
  • opieka medyczna (PZU),
  • motywacyjny system premiowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności (a nie tylko doświadczenia)
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,

Proszę o maila z CV oraz krótką wiadomością, zachęcającą do Twojej kandydatury na adres e-mail: kontakt@csconstruction.pl