Inżynier Budowy / Kierownik Robót - specjalność budowlana fit-out / Gdańsk

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Pomorskie
Miejscowość: Gdańsk
Opis Stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót  wykończeniowych

  • nadzorowanie przebiegu i terminowości prac wykończeniowych z uwzględnieniem koniecznych zmian oraz odbioru

  • weryfikację dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • przygotowywanie kosztorysów i wycen prac na podstawie projektów aranżacji wnętrz

  • współpracę bezpośrednio z klientem, najemcami lokali

Wymagania:

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe profilowe

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (prowadzenie fazy wykończeniowej inwestycji)

  • potrafisz pracować w zespole

  • bardzo  dobrze organizujesz pracę

  • jesteś osobą dyspozycyjną

  • masz prawo jazdy kat B

  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej mile widziane

Jak się ubiegać :

Co możesz zyskać?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
  • możliwość pracy na różnorodnych projektach
  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych