facebook linkedin twitter

Inżynier Budowy - specjalność elektryczna / Warszawa

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych
  • nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • udział w procesie oferowania i kosztorysowania
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
Wymagania:

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe profilowe (specjalność elektryczna)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • jesteś osobą zorganizowaną
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:

Co możesz zyskać? Co to znaczy dla Ciebie?

  • dołączysz do zespołu zajmującego się projektami elektrycznymi
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
  • możliwość pracy na różnorodnych projektach