facebook linkedin twitter

(Główny) Specjalista – koordynacja procesu projektowego

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Pomorskie
Miejscowość: Gdańsk
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • nadzorem nad realizacją projektu (wszystkie fazy)
  • weryfikacją kompletności dokumentacji pod względem formalnym: decyzje administracyjne i inne
  • ustalaniem i realizacją strategii działania na projekcie w kwestiach formalno-prawnych związanych z koniecznością uzyskiwania niezbędnych decyzji i uzgodnień
  • koordynacją procesu uzyskiwania niezbędnych uzgodnień i decyzji dla projektów w formule ‘buduj’ oraz ‘projektuj i buduj’
  • weryfikacją dokumentacji technicznej pod względem merytorycznym i formalnym
  • zapewnieniem przepływu informacji między kluczowymi osobami na projekcie
  • współpracą z Inwestorem, zespołem realizacyjnym Skanska, Biurami Projektów oraz pozostałymi stronami
Wymagania:

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz wyższe wykształcenie budowlane
  • masz doświadczenie w prowadzeniu procedur administracyjnych i/lub ich koordynacji
  • doświadczenie na stanowisku Projektanta  w firmie budowlanej lub projektowej  - mile widziane
  • masz uprawnienia projektowe i/lub wykonawcze
  • jesteś osobą komunikatywną i asertywną
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
Oferujemy:

Co możesz zyskać? Co to znaczy dla Ciebie?

  • udział w rozwoju kompetencji budowlanej w Skanska
  • poszerzysz swoje doświadczenie i umiejętności
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami i ekspertami w kompetencji budowlanej