facebook linkedin twitter

Koordynator - specjalność oferowanie w budownictwie ogólnym

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Opis Stanowiska:
Za co będziesz odpowiedzialny/a?
  • zarządzanie pracami zespołu oferującego
  • odpowiedzialność za przygotowanie PREORA and ORA
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem przygotowania i złożenia oferty
  • ustalenie Zespołu Ofertującego i budżetu przygotowania oferty
  • przygotowanie harmonogramu prac nad ofertą
  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji w zespole, koordynacja oferty
  • zebranie kosztów bezpośrednich, techniczne opracowanie ostatecznej wartości oferty
  • odpowiedzialność za kompletność oferty i wycenę
  • definiowanie ryzyk technicznych
  • zaangażowanie odpowiednich Zespołów Funkcyjnych
  • budowanie bazy danych rynku (konkurencja, ceny, podwykonawcy)
  • stałe doskonalenie działania zespołu
  • udział w tworzeniu i monitorowaniu budżetu zespołu oferującego
Wymagania:
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • masz doświadczenie i umiejętności w budowaniu efektywnego, zaangażowanego i rozproszonego zespołu

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

  • masz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków

  • cechują Cię ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość, umiesz ustalać priorytety

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
Co zyskasz?
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz rozwój umiejętności zarządzania ludźmi
  • doświadczenie i rozwój w obszarze oferowania
  • możliwość współpracy z ekspertami i specjalistami różnych branż