facebook linkedin twitter

Specjalista - specjalność oferowanie w branży elektrycznej

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Opis Stanowiska:
Za co będziesz odpowiedzialny/a?
  • aktywny udział w spotkaniach ofertowych w trakcie procesu ofertowania
  • identyfikowanie zadań w procesie przygotowania oferty we współpracy z koordynatorem zespołu
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań inżynierskich w procesie przygotowywania oferty
  • budowanie bazy danych rynkowych (np. nt konkurencji, cen, podwykonawców)
  • definiowanie szans i ryzyk w trakcie przygotowywania PREORA i ORA
  • przygotowanie szacunkowej kalkulacji kosztów zgodnie z kwalifikacjami
  • przygotowanie właściwej kalkulacji kosztów RMS
  • przygotowanie założeń harmonogramowych
  • przygotowanie do założeń kosztów ogólnych
  • redagowanie pytań do Inwestora
  • zestawienia PW i DST
  • współpraca z innymi Zespołami  Funkcyjnymi w zakresie realizowanych zadań
Wymagania:
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (Inżynier Elektryk)
  • masz min.2 lata doświadczenia w ofertowaniu (przygotowania ofert, wycena własna, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców, przygotowanie kosztorysów)
  • znasz rynek podwykonawców i dostawców w branży budowlanej
  • masz doświadczenie w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami
  • masz umiejętności analityczne, wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji
  • znasz oprogramowanie AutoCad, Norma
  • potrafisz pracować w zespole
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Co zyskasz?
  •  możliwość bezpośredniej współpracy z ekspertami i specjalistami z różnych branż w ramach Budownictwa Ogólnego
  • możliwość pracy przy różnorodnych projektach
  • rozszerzysz swoje doświadczenie i kompetencje