Specjalista ds. zielonego biznesu – umowa na zastępstwo (1,5 roku)

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • współkreowanie strategii firmy w zakresie Zielonego Biznesu
  • wspieranie zespołu Rozwój Biznesu w zakresie zielonego budownictwa
  • monitoring Klientów i Kontrahentów, dla których temat zrównoważonego budownictwa jest równie ważny jak dla nas
  • analizę rynku pod kątem trendów i nowych technologii pozwalających na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko
  • monitorowanie Carbon Footprint, czyli ślad węglowy pochodzący z naszej działalności
  • koordynację certyfikacji LEED, BREEAM i WELL na naszych projektach
  • raportowanie wskaźników efektywności do Skanska AB
Wymagania:

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • ukończyłeś studia na kierunku Architektura, Budownictwo, Inżynieria lub Ochrona Środowiska, albo podobnym
  • jesteś entuzjastą tematu zrównoważonego rozwoju
  • masz wiedzę na temat dyrektyw, norm i standardów z zakresu zrównoważonego budownictwa
  • masz doświadczenie w zakresie zielonych rozwiązań i technologii
  • skróty LEED czy BREEAM nie są Ci obce; pracowałeś przy wdrażaniu certyfikacji na projekcie
  • znasz zagadnienie Carbon Footprint
  • jesteś osobą pro aktywną, lubisz pracować w zespole i masz dobre cechy interpersonalne
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • mile widziana akredytacja LEED Green Associate, LEED AP, BREEAM Assessor lub podobne
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • możliwość wpłynięcia na strategię naszej firmy i wdrażania zielonych trendów
  • możliwość pracy w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów
  • będziesz na czasie z trendami i nowinkami technologicznymi
  • będziesz miał możliwość uczestniczyć w różnych konferencjach i targach o tematyce green i rozwijać tym samym swoją wiedzę
  • będziesz współpracować i wymieniać się wiedzą z innymi jednostkami biznesowymi Skanska na świecie
  • będziesz członkiem super zespołu, gdzie panuje przyjazna atmosfera