facebook linkedin twitter

Specjalista / specjalność obsługa gwarancyjna

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • rejestracją zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowaniem ich statusu
  • rozwiązywaniem problemów technicznych, udzielaniem wiedzy eksperckiej, korespondencją z Zamawiającym i firmami podwykonawczymi
  • współudziałem w wyborze podwykonawcy zastępczego
  • przygotowaniem dokumentów z tytułu zastępczego usunięcia usterek
  • koordynacją osób i firm odpowiedzialnych za usuwanie usterek
  • określeniem wstępnych kosztów usuwania usterek
  • zlecaniem ekspertyz technicznych
  • nadzorem nad obowiązkowym serwisem oraz konserwacją urządzeń i instalacji
Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie techniczne (min. średnie)
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w podobnym zakresie - doświadczenie w branży robót sanitarnych lub elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • cechujesz Cię samodzielnością i bardzo dobrą organizacją pracy
  • masz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • posiadasz prawo jazdy kat.B
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
  • możliwość budowania przewagi Skanska w branży budowlanej
  • rozszerzysz wiedzę i doświadczenie w obszarze budownictwa ogólnego
Located in: Serwis / Montaż