facebook linkedin twitter

Lakiernik

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Świętokrzyskie
Miejscowość: Kielce
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • lakierowaniem powierzchni konstrukcji stalowych przy użyciu pomp ciśnieniowych WIWA, ADAL i GRACO
Wymagania:

  • masz wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • jesteś osobą chętną do nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • cechujesz się komunikatywnością i odpowiedzialnością
  • potrafisz pracować w zespole
  • jesteś osobą dyspozycyjną
  • cechuje Ciebie sumienność, rzetelność oraz umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizację różnorodnych projektów
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z budownictwa kubaturowego, mostowego, hydroinżynieryjnego, kolejowego