facebook linkedin twitter

Asystent/-ka Projektanta Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Nazwa Firmy: Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

§  Sporządzanie projektów instalacji wodno-kanalizacyjnych pod nadzorem projektanta

§  Koordynacja projektów z innymi branżami

§  Optymalizacja rozwiązań projektowych

Wymagania:

§  Wykształcenie wyższe kierunkowe – Absolwent/tka Inżynierii Środowiska

§  Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

§  Praktyczna znajomość programu AutoCAD, Instal-San, Profil Koordynator;

§  Mile widziana znajomość programu Revit MEP

§  Dobra znajomość języka angielskiego;

§  Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć uczenia się

§  Komunikatywność i prokatywne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

§  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

§  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

§  Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz pakiet pozapłacowy

§  Dogodną lokalizację biura

§  Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

Osobowa kontaktowa: Agnieszka Klimek
Telefon: +48 22 536 0300