facebook linkedin twitter

Technik / Structural Technician

Nazwa Firmy: Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

§  Modelowanie w Revit Structures

Wymagania:

§  znajomość programu Revit Structures lub chęć jej zdobycia i doskonalenia

§  zainteresowanie BIM (Building Information Modelling)

§  wykształcenie średnie kierunkowe lub policealne (preferowani absolwenci techników budowlanych) lub doświadczenie w branży

§  dobra wyobraźnia przestrzenna

§  znajomość języka angielskiego mile widziana

§  zaangażowanie w rozwiązywanie problemów technicznych

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

§  Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

§  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

§  Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz pakiet pozapłacowy

§  Dogodną lokalizację biura

§  Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: agnieszka.klimek@burohappold.com

Osobowa kontaktowa: Agnieszka Klimek
Telefon: 22 5360300