facebook linkedin twitter

specjalista ds. kontaktów

Nazwa Firmy: Firma Budowlana
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Wielkopolskie
Miejscowość: Poznań
Opis Stanowiska:

Firma z branży budowlanej poszukuje osoby odpowiedzialnej za kontakty z klientami, wykonawcami oraz hurtowniami.

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
- podstawowa wiedza z zakresu budownictwa (mile widziani absolwenci budownictwa, ale warunek niekonieczny)
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność do pracy w terenie (Wielkopolska)
- samodzielność i odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie rozmów na temat inwestycji, przyjmowanie zgłoszeń dotyczących obsługi istniejących obiektów,
- zamawianie materiałów w hurtowniach budowlanych oraz szukanie nowych źródeł w/w
- przygotowywanie ofert dotyczących inwestycji,
- pomoc kierownikom budowy

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
- samochód służbowy, laptop, telefon

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy:

jlozewicz@gmail.com