facebook linkedin twitter

Pracownicy drogowi, praca w Belgii

Nazwa Firmy: Vitruvion Sp. z o. o.
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Cała Polska
  • Zagranica
Miejscowość: Bruksela
Opis Stanowiska:
  • ·         realizacja powierzonych zadań,

    ·         kładzenie bruku,

    ·         prace porządkowe,

    ·         konserwacja nawierzchni,

    wykopy, nasypy, podbudowy z kruszywa.

Wymagania:
  • ·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

    ·         umiejętność pracy w zespole,

    ·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),

    ·         prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:
  • ·         legalną pracę,

    ·         regularne opłaty faktur,

    ·         atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,

    ·         możliwość zakwaterowania,

    ·         możliwość awansu w strukturach firmy,

    ·         możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,

    ·         pomoc w założeniu działalności gospodarczej,

    ·         pomoc w zdobyciu A1,

    ·         pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,

    ·         współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się dla Państwa finansami firmy,

    ·         premie za polecanie fachowców.

Jak się ubiegać :

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@vitruvion.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 510 926 184 / +48 729 264 806

Wynagrodzenie (netto): 3000e
Osobowa kontaktowa: Zuzanna
Telefon: 510926184