facebook linkedin twitter

Elektromonter, Austria-Wiedeń

Nazwa Firmy: Agencja Zatrudnienia Factory 600
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Wiedeń
Opis Stanowiska:

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla elektryków. Lokalizacja: Wiedeń i okolice.

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, handlowych i biurowych.

Wymagania:

Wymagania:

- wykształcenie w zawodzie elektryka lub uprawnienia elektryczne;

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z austriackim pracodawcą;

- atrakcyjne wynagrodzenie plus diety;

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;

- pełne austriackie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV oraz skan świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie elektryka lub uprawnień SEP prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Osobowa kontaktowa: Piotr Trzebiatowski
Telefon: 609 408 544