facebook linkedin twitter

Majster - specjalność drogowa

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Wyszków
Opis Stanowiska:

Oferujemy pracę na czas określony do 31.11.2018

Będziesz zajmować się:

  • nadzorowaniem wykonania robót pod względem jakości, terminowości
  • i kosztów
  • bieżącą analizą dokumentacji technicznej
  • organizowaniem i nadzorowaniem pracy sił własnych
  • koordynacją pracy podwykonawców oraz pracy sprzętu
  • egzekwowaniem przestrzegania zasad BHP
Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie profilowe
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • potrafisz pracować w zespole
  • cechujesz Cię bardzo dobra organizacja pracy
  • jesteś osobą dyspozycyjną
  • posiadasz prawo jazdy kat.B
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa inżynieryjnego
  • możliwość budowania przewagi Skanska w branży budowlanej
  • rozszerzysz wiedzę i doświadczenie w obszarze budownictwa inżynieryjnego