Pracownik ziemny - WYSOKIE zarobki, BEZPŁATNE zakwaterowanie! APLIKUJ!

Nazwa Firmy: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Śląskie
Miejscowość: Katowice
Opis Stanowiska:

Aktualnie dla swojego klienta – największej firmy budowlanej w Polsce,  realizującej rocznie ponad 100 kontraktów – poszukujemy pracowników na stanowisko:

Robotnik ziemny

Miejsce pracy: Racibórz

Oferujemy:

- umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,

- wysokie wynagrodzenie,

- BEZPŁATNE zakwaterowanie,

- samochód służbowy dla każdej brygady,

- pracę 5 dni w tygodniu (pon – pt),

- ubranie robocze, posiłek regeneracyjny ,

- prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Poszukujemy zarówno pojedynczych pracowników jak i całych brygad.

Zakres obowiązków:

- odwodnienia drogowe, uszczelnianie koryt rzek.

Wymagania:

- doświadczenie przy pracach ziemnych (odwodnienia, uszczelnianie koryt rzek),

- prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Wystarczy, że zadzwonisz/ wyślesz smsa na numer 536 275 320

lub wyślesz swoje zgłoszenie na adres mailowy cv@irkl.pl

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Osobowa kontaktowa: Beata IRKL
Telefon: 536275320
E-mail: cv@irkl.pl
Strona www: http://www.irkl.org