facebook linkedin twitter

Majster Budowy - Zewnętrzne Sieci Wod-Kan

Nazwa Firmy: Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa, Kraków
Opis Stanowiska:

·         Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych

·         Kontrola jakości i terminowości

·         Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe – instalacje sanitarne

·         Gotowość do pracy w delegacji

·         Doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·         Możliwość zrobienia uprawnień instalacyjnych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji :

anna.rydzewska@top-manager.pl

lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Osobowa kontaktowa: Anna Rydzewska
Telefon: 518215122