facebook linkedin twitter

Cieśla szalunkowy w Wielkiej Brytanii

Nazwa Firmy: Jobs.pl
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Okolice Manchesteru
Opis Stanowiska:
  • Prace ciesielskie przy budowie budynków mieszkalnych oraz biurowych,
  • Przygotowywanie i składanie szalunków systemowych,
  • Praca na podstawie rysunku technicznego,
  • Zalewanie betonem, wykańczanie.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego,
  • Umiejętność wykonywania konstrukcji drewnianych do szalunków, znajomość szalunków systemowych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Kandydaci z aktualną kartą CSCS mile widziani.
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich,
  • Umowa podpisana przed wyjazdem,
  • Duża liczba godzin pracy w ciągu tygodnia,
  • Tanie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu, opieka koordynatora.
Jak się ubiegać :

Prosimy wysyłać CV na adres: ciesla@jobs.pl

Telefon: (022) 859 02 16