facebook linkedin twitter

Cieśla/stolarz w Wielkiej Brytanii

Nazwa Firmy: Jobs.pl
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Okolice Nottingham
Opis Stanowiska:

  • Praca na prefabrykacji elementów betonowych (na hali)
  • Wykonywanie prac ciesielskich i stolarskich
  • Przygotowywanie szalunków / form
  • Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli / stolarza
  • Umiejętność szalowania i przygotowywania form na podstawie rysunku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na brytyjskich warunkach (umowa podpisywana przed wyjazdem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • Kontakt do polskiego koordynatora podczas pobytu w UK
Jak się ubiegać :

Prosimy wysyłać CV na adres: ciesla@jobs.pl

Telefon: (022