facebook linkedin twitter

Inżynier budowy mostów / Asystent projektanta

Nazwa Firmy: Aspekt Laboratorium
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Małopolskie
  • Śląskie
Miejscowość: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Chrzanów
Opis Stanowiska:

Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. jest liderem w wykonywaniu próbnych obciążeń obiektów mostowych, zarówno drogowych jak i kolejowych, testując ponad 200 obiektów rocznie. 15 lat doświadczenia badawczego oraz ponad 5 lat badań pod auspicjami Polskiego Centrum Akredytacji świadczy o wysokiej jakości, rzetelności oraz fachowości naszych usług.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie próbnych obciążeń konstrukcji mostowych na terenie całego kraju (praca częściowo w delegacji)

• wykonywanie projektów próbnego obciążenia konstrukcji mostowych

• wykonywanie raportów z badań terenowych

Wymagania:

• znajomość programu AutoCAD

• znajomość programu Robot

• znajomość Word, Excel

• prawo jazdy kategorii B

• dyspozycyjność (praca częściowo w delegacji)

• ukończone studia na kierunku Budownictwo (minimum stopień inżyniera)

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym, młodym zespole

• stabilne warunki zatrudnienia

• kartę ok. system

• atrakcyjne wynagrodzenie

Jak się ubiegać :

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Osobowa kontaktowa: Jerzy Kałuża
Telefon: 501 579 872