facebook linkedin twitter

Majster budowy w branży torowej

Nazwa Firmy: PGB HR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Łódzkie
  • Śląskie
Miejscowość: Kraków, Warszawa, Katowice, Łódź
Opis Stanowiska:

Agencja Personalna PGB HR dla swojego klienta- firmy budowlanej z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizującej się w robotach ziemnych oraz torowych poszukuje osoby na stanowisko Kierownik robót w branży torowej/kolejowej.

Firma prowadzi wiele ciekawych projektów i współpracuje z markami na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie produkcji
  • Przygotowywanie przedmiarów robót
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych i innej dokumentacji
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Dbanie o zgodność wykonanych prac

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, specjalność drogi kolejowe

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane w branży kolejowej
  • Zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych

Osobowa kontaktowa: Justyna Droszczak
Telefon: 533 033 385