facebook linkedin twitter

pracownicy budowlani - Niemcy

Nazwa Firmy: Fach Work
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Opis Stanowiska:

Murarz

Cieśla szalunkowy

Zbrojarz

Operator koparki

Pracownik Ziemny

Pracownik drogowy

Oferta pracy tymczasowej

Agencja pracy Fach Work Sp. z o. o. Sp.k.
Certyfikat nr 15006

Poszukujemy samodzielnych pracowników z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech.

Wymagania:

Wymagania:

-              minimum 2 letnie doświadczenie w pracach murarskich,

-              umiejętność czytania rysunku technicznego,

-              DOBRA znajomość języka niemieckiego (konieczność porozumiewania się w miejscu pracy wyłącznie w języku niemieckim),

-              własny transport mile widziany.

Oferujemy:

Oferujemy:

-              zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,

-              pełny pakiet świadczeń socjalnych,

-              darmowe zakwaterowanie,

-              wynagrodzenie 11,75 euro brutto/h + 12 euro netto diety za każdy przepracowany  dzień.

Ze względu na specyfikę pracy w procesie rekrutacyjnym rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje osób posługujących się JĘZYKIEM NIEMIECKIM w stopniu DOBRYM.

FORMA ZGŁOSZENIA:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny tel. 698 167 211 lub 735 968 196

Dokumenty aplikacyjne zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy info@fachwork.pl

Agencja Pracy

Fach Work Sp.z o.o. sp.kom.

42-600 Tarnowskie Góry

Sienkiewicza 47b

Tel. 32 450 83 32

Mobil 507 700 147

Mobil 735 968 196

info@fachwork.pl

www.fachwork.pl

Wynagrodzenie (netto): 10
Osobowa kontaktowa: Agata
Telefon: 735968196
Strona www: http://fachwork.pl