facebook linkedin twitter

Operator sprzętu drogowo-budowlanego / Olsztyn

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Olsztyn
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • obsługą koparek jednonaczyniowych o pojemności naczynia do 0,8m3
  • zapewnieniem pełnej sprawności maszyny, przeprowadzaniem regularnych przeglądów
  • dokonywanie podstawowych napraw koparki
Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie co najmniej zawodowe - preferowany profil mechaniczny
  • posiadasz uprawnienia do obsługi koparek kl. III
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane prawo jazdy B+E
  • jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną
  • cechuje Ciebie sumienności, rzetelności oraz umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • możliwość zdobycia i poszerzenia swojego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny