facebook linkedin twitter

Kierownik Projektów / Serwisant

Nazwa Firmy: Stonhard
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
  • Łódzkie
Opis Stanowiska:

STONHARD jest częścią firmy Stoncor Poland Sp. z o.o. posiadającej swoje główne biuro handlowe w Łodzi, jest światowym liderem w produkcji i instalacji posadzek bezspoinowych. Od 95 lat dostarczamy najwyższej klasy instalacje “pod klucz” dla klientów z wielu branż przemysłowych takich jak: branża spożywcza, farmaceutyczna, elektroniczna, chemiczna. Poszukujemy pracownika na stanowisku:

Kierownik Projektów/Serwisant

miejsce pracy – województwo mazowieckie i łódzkie

Kluczowe zadania na tym stanowisku:

Zarządzanie realizacją projektów STONHARD, w tym:

  • Nadzór nad ekipami instalacyjnymi;
  • Nadzór nad kosztami projektowymi i współpracą z podwykonawcami;
  • Nadzór na terminową realizacją wykonania prac;
  • Realizacja polityki BHP firmy STONHARD w czasie wykonywania prac;
  • Wykonywanie drobnych napraw serwisowych posadzek;
  • Wykonywanie posadzek testowych, pomiarów, odwiertów;
  • Raportowanie do Kierowników Regionalnych i Dyrektora Zarządzającego
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Samodzielności, kreatywności i dynamizmu w działaniu, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenia w branży budowlanej / przemysłowej;
  • Dużej dyzpozycyjności;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dobrej organizacji, wysokiej motywacji do pracy
Oferujemy:

STONHARD oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy,
  • Pełne szkolenie produktowe i praktyczne;
  • Elastyczną formę zatrudnienia: własna działalność gospodarcza / staż / umowa o pracę
Jak się ubiegać :

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: info@stonhard.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."