facebook linkedin twitter

Specjalista ds. Oferowania - specjalność trakcyjna / Kraków

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • analizą dokumentacji projektowej
  • sporządzaniem przedmiarów
  • sporządzaniem zapytań ofertowych
  • sporządzaniem ofert i kosztorysów ofertowych
  • weryfikacją poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • szacowaniem ryzyk
  • współpracą z inwestorem i podwykonawcami
  • czynnym udziałem w negocjacjach
Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie w budownictwie
  • posiadasz min. roczne doświadczenie  w pracy na projektach kolejowych w specjalności trakcyjnej lub posiadasz doświadczenie  przy sporządzaniu ofert w danej specjalności
  • znasz program do kosztorysowania NORMA
  • znasz procedury przetargowe oraz prawo zamówień publicznych
  • posiadasz wiedzę odnośnie cen materiałów i usług
  • jesteś osobą komunikatywną i  dyspozycyjną
  • potrafisz pracować w zespole
  • cechujesz się dobrą organizacją pracy
  • sprawnie posługujesz się pakietem  MS Office
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • udział w rozwoju kompetencji kolejowej w Skanska
  • dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami kolejowymi
  • możliwość budowania przewagi Skanska w branży kolejowej