facebook linkedin twitter

Elektromechanik

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Pomorskie
Miejscowość: Gostomie
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • obsługą elektryczną Zakładu Produkcji Kruszyw (ZPK)
  • zapewnieniem sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych zespołów maszyn do produkcji
  • zapewnieniem procesu produkcji zgodnie z procedurami ZKP oraz Instrukcją Obsługi ZPK
  • utrzymaniem w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych

Wymagania:
  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe - preferowany profil elektryk
  • znasz systemy elektryki przemysłowej
  • potrafisz czytać schematy automatyki i elektryki
  • jesteś chętny do nauki i do podnoszenia umiejętności zawodowych
  • cechuje Cię sumienność, zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • mile widzenie będą również uprawnienia SEP do 1KV, uprawnienia na Ładowarkę jednonaczyniową kl. I oraz uprawnienia do spawania elektrycznego
Oferujemy:

Co zyskasz?
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z budownictwa inżynieryjnego
  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych