facebook linkedin twitter

Monter - instalacje wodno-kanalizacyjne

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Bydgoszcz
Opis Stanowiska:
Będziesz zajmować się:
  • wykonywaniem sieci sanitarnych zewnętrznych: wodociągi, kanalizacja, instalacje gazowe
  • pracą w zakresie sieci sanitarnych w wykopach z zachowaniem zasad BHP
Wymagania:
  • posiadasz wykształcenie co najmniej zawodowe
  • masz doświadczenie w robotach instalacyjnych
  • posiadasz praktyczne umiejętności montażu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
  • posiadasz umiejętność obsługi niwelatora
  • masz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • jesteś osobą sumienną i rzetelną
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • jesteś osobą dyspozycyjną
Oferujemy:
Co zyskasz?
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami  z różnych branży w ramach budownictwa inżynieryjnego
  • pracę wykonywaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • atrakcyjny pakiet socjalny