facebook linkedin twitter

Operator - Wytwórnia Mas Bitumicznych / Warszawa

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:
  • obsługą Wytwórni Mas Bitumicznych
  • zapewnianiem sprawności zespołu maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych
  • zapewnieniem procesu produkcji zgodnie z receptami, procedurami ZKP oraz Instrukcją Obsługi WMB
Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie co najmniej zawodowe o profilu elektryka/ automatyka
  • posiadasz uprawnienia do obsługi  maszyny do produkcji mieszanek bitumicznych kl. II
  • znasz systemy automatyki przemysłowej
  • potrafisz czytać schematy automatyki  i elektryczne
  • jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną oraz dyspozycyjną
  • wykazujesz sumienność, rzetelność oraz umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
Oferujemy:
Co zyskasz?
  • możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu procesu technologii bitumicznych
  • dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami
  • możliwość współpracy przy różnorodnych projektach