facebook linkedin twitter

Mechanik – dział utrzymania ruchu

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Świętokrzyskie
Miejscowość: Kielce
Opis Stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i narzędzi w zakładzie produkcyjnym
Wymagania:

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności mechanika
  • posiadasz minimum 6-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znasz budowę maszyn w szczególności maszyn do obróbki skrawaniem, wiertarek, przecinarek taśmowych, pił i urządzeń spawalniczych
  • znasz się na naprawie i konserwacji suwnic
  • posiadasz uprawnienia dozorowe, eksploatacyjne sprężarek zbiorników ciśnieniowych oraz suwnic natorowych
  • potrafisz czytać rysunki techniczne z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń elektrycznych
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizację różnorodnych projektów
  • pracę wykonywaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Jak się ubiegać :

rekrutacja@skanska.pl