facebook linkedin twitter

Inżynier Budowy

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Świętokrzyskie
Miejscowość: Kielce
Opis Stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej
  • Udział w procesie oferowania i kosztorysowania
  • Nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – preferowane kierunki: Budownictwo lub Mechaniczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomości AutoCAD
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

Co zyskasz?

  • ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizację różnorodnych projektów
  • Pracę wykonywaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Jak się ubiegać :

rekrutacja@skanska.pl