Nasza baza na dzisiaj to:

2150 dodanych CV

3259 ofert pracy

facebook linkedin twitter

Serwisant sprzętu elektronicznego - Irlandia

Nazwa Firmy: Adecco
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
 • Zagranica
Opis Stanowiska:

 

 • Naprawa tabletów, telefonów i konsoli

 

Wymagania:

 

 • Wykształcenie średnie – preferowane: elektronika, informatyka

 • Min. roczne udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 • Dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

 • Umiejętność lutowania – jako warunek konieczny

 • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

Oferujemy:

 

 • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z irlandzkimi  standardami - 11 € / 1h netto (już po odliczeniu podatku)

 • 40 godz. / tygodniowo + nadgodziny

 • Intencja długiego zatrudnienia

 • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Irlandii

 

Jak się ubiegać :

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego SS/IRL/11.17 na adres e-mail:

 

marta.szlapak@adecco.com

 

Oferta dotyczy pracy za granicą.

 

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

 

 

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”.

 

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

 

Osobowa kontaktowa: Marta Szłapak
Telefon: 609222935
Located in: Serwis / Montaż
Go to top