facebook linkedin twitter

Kierownik Robót / specjalność elektryczna - Toruń

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Toruń
Opis Stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców
  • udział w procesie oferowania
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania:
Szukamy Ciebie jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe profilowe
  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • potrafisz pracować w zespole
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy
  • jesteś osobą dyspozycyjną
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku budowlanego

Oferujemy:
Co zyskasz?
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
  • możliwość pracy na różnorodnych projektach
  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

rekrutacja@skanska.pl