facebook linkedin twitter

Elektromechanik (Automatyk) – Operator WMB

Nazwa Firmy: Skanska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Lubelskie
Miejscowość: Lublin
Opis Stanowiska:

Będziesz zajmować się:

  • Obsługą Wytwórni Mas Bitumicznych
  • Zapewnieniem sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych zespołów maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych
  • Zapewnieniem procesu produkcji zgodnie z receptami, procedurami ZKP oraz Instrukcją Obsługi WMB
  • Utrzymaniem w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych
Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe - preferowany profil elektryka/automatyka
  • Znasz systemy automatyki przemysłowej
  • Posiadasz umiejętność czytania schematów automatyki i elektrycznych
  • Masz chęci do nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • Jesteś osobą sumienną, rzetelną i posiadasz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Mile widzenie będą również uprawnienia SEP do 1KV, uprawnienia na Ładowarkę jednonaczyniową kl. I oraz uprawnienia do spawania elektrycznego
Oferujemy:

Co zyskasz?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z budownictwa inżynieryjnego,
  • możliwość współpracy przy różnorodnych projektach

rekrutacja@skanska.pl