facebook linkedin twitter

Asystent projektanta Łódź

Nazwa Firmy: Grafton Recruitment
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Cała Polska
Miejscowość: Łódź
Opis Stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych, który w tym roku otwiera w Łodzi Europejskie Centrum Projektowe, poszukujemy osób na stanowiska Asystenta Projektanta.

Asystent będzie wsparciem dla projektanta w:

  • przygotowaniu projektów budowlanych głównie dla klientów z rynku skandynawskiego.
  • wykonywaniu rysunków budynków mieszkalnych i komercyjnych.
  • tworzeniu modeli budynków i opracowywaniu dokumentacji projektowej w 3D na podstawie wytycznych od projektanta
Wymagania:
  • Wykształcenie budowlane (mile widziani studenci ostatni lat lub absolwenci)
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu rysunków w branży budowlanej lub konstrukcji stalowych
  • Znajomość jednego z programów do projektowania 3D w stopniu bardzo dobrym (Tekla, Revit, Allplan, AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja, sumienność, precyzja
Oferujemy:
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • Bardzo komfortowe warunki pracy
  • Szeroki pakiet benefitów

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: katarzyna.radoszewska@grafton.pl

Osobowa kontaktowa: Katarzyna Radoszewska