facebook linkedin twitter

Murarz - klinkier-Pilne!

Nazwa Firmy: SN Strukton
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Antwerpia
Opis Stanowiska:

Wysokie wynagrodzenie.
• Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
• Terminowość wypłaty wynagrodzeń.
• Pracę na prestiżowych budowach krajowych oraz zamiennie za granicą.

Wymagania:

• Doświadczenie na ww. stanowisku min. 5 lat.
• Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika.
• Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.
• Sumienność, dokładność, systematyczność.
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu.
• Wysoka kultura i organizacja pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak się ubiegać :

UWAGA!
Przede wszystkim poszukujemy osób prowadzących działalność gospodarczą.
Dodatkowo
Chętnie zatrudniamy zorganizowane brygady.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@snstrukton.com
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dane firmowe

SN Strukton Sp. z o.o.
ul. Biwakowa 47
80-299 Gdańsk
Email: rekrutacja@snstrukton.com
Osobowa kontaktowa: Sywia Mierzejek
Telefon: 501169536