facebook linkedin twitter

Cieśla/Zbrojarz/Murarz

Nazwa Firmy: SN Strukton
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Antwerpia
Opis Stanowiska:

• Przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia.

• Betonowanie wbudowanych zbrojeń.

• Wznoszenie ścian i innych konstrukcji żelbetonowych/ betonowych.
• Wykonywanie szalunków betonowych oraz zbrojeń według rysunków i planów technicznych.

  • Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika.
  • Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.
Wymagania:

·         Doświadczenie na ww. stanowisku

  • Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu.

·         Certyfikat VCA - mile widziany

  • Sumienność, dokładność, systematyczność.
  • Wysoka kultura i organizacja pracy.
Oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie

Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
Terminowość wypłaty wynagrodzeń.

•  Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Pracę na prestiżowych budowach w kraju oraz za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na  adres email: rekrutacja@snstrukton.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 " Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w SN Strukton

Oświadczam, iż jestem poinformowany/a o tym, że

§  administratorem moich danych osobowych jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku  ul. Biwakowa 47

§  moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz SN Strukton

§  mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania.

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.

Wynagrodzenie (netto): do uzgodnienia
Osobowa kontaktowa: Izabela Dzwonkowska
Telefon: 605951854