facebook linkedin twitter

Kierownik/Inżynier Projektu

Nazwa Firmy: SN Strukton
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Sztokholm
Opis Stanowiska:
  • Przygotowanie realizacji procesu budowlanego (decyzje administracyjne, ofertowanie, wybór wykonawcy, budżetowanie, sporządzanie umów, identyfikacja wymagań i norm technologicznych na rynkach docelowych),
  • Identyfikacja barier i zagrożeń realizacyjnych,
  • Weryfikacja i optymalizacja projektów pod względem ekonomiki wykonawczej i budżetowej,
  • Nadzór nad realizacją inwestycji na każdym z jej etapów,
  • Kontrola harmonogramu, wykonania budżetu inwestycji, zgodności z zatwierdzonym projektem oraz standardami jakościowymi,
  • Międzybranżowa koordynacja projektowa w środowisku międzynarodowym,
  • Raportowanie postępu inwestycji do Zarządu,
Wymagania:
  • Ukończone wyższe studia kierunkowe,
  • Doświadczenie minimum 5 lat w zarządzaniu projektami  inwestycjami budowlanymi,
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość procesów technologicznych budownictwa mieszkaniowego,
  • Umiejętność kierowania zespołem oraz skuteczne egzekwowanie zleconych zadań,
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i realizacji ambitnych celów zawodowych,
  • Gotowość do pracy poza granicami kraju oraz częstej relokacji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz udział w wypracowanym zysku, adekwatny do uzyskanych wyników pracy,
  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na  adres email: rekrutacja@snstrukton.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 " Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w SN Strukton

Oświadczam, iż jestem poinformowany/a o tym, że

§  administratorem moich danych osobowych jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku  ul. Biwakowa 47

§  moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz SN Strukton

§  mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania.

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.

Wynagrodzenie (netto): do uzgodnienia
Osobowa kontaktowa: Izabela Dzwonkowska
Telefon: 605951854