facebook linkedin twitter

Monter Hal Stalowych - Pracownik Ogólnobudowlany

Nazwa Firmy: Borga Sp. z o.o.
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Dolnośląskie
  • Kujawsko-pomorskie
  • Lubelskie
  • Lubuskie
  • Małopolskie
  • Mazowieckie
  • Łódzkie
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Pomorskie
  • Śląskie
  • Świętokrzyskie
  • Wielkopolskie
  • Warmińsko-mazurskie
  • Zachodniopomorskie
  • Cała Polska
  • Zagranica
Opis Stanowiska:

Montaż HAL STALOWYCH na terenie

Polski, Szwecji, Czech, Słowacji, Finlandii, Norwegii, Niemiec

Prace:

montaż konstrukcji stalowych, montaż okładzin dachowych i ściennych (blacha trapezowa, płyta warstwowa), montaż izolacji (wełna mineralna), montaż obróbek blacharskich

Wymagania:

o    własna działalność gospodarcza lub gotowość jej podjęcia

o    umiejętność czytania rysunku technicznego

o    umiejętność pracy w zespole

o    prawo jazdy kat. B

o    gotowość do częstych wyjazdów (realizacja projektów na terenie Polski oraz innych państw europejskich)

o    doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane doświadczenie w zakresie prac monterskich, dekarskich oraz ogólnobudowlanych

o    gotowość do pracy pod presją czasu

o    brak lęku wysokości

Oferujemy:

o    pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

o    wysokie standardy pracy i BHP

o    atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

o    szkolenia niezbędne do realizacji projektów

o    szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

o    samochód służbowy na czas realizacji projektu

o    zakwaterowanie na czas realizacji projektu

o    ciągłość pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV mailowo na adres

rekrutacja@borga.pl

tel. 603 599 533

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.

Strona www: http://borga.pl