facebook linkedin twitter

Pomocnik geodety - praca w delegacji

Nazwa Firmy: Awbud S.A.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Śląskie
Miejscowość: Zawiercie
Opis Stanowiska:

Oferujemy:

AWBUD Design & Build to firma świadcząca zintegrowaną usługę realizacji inwestycji dla klientów sektora przemysłu oraz sektorów użyteczności publicznej, budownictwa ogólnego i infrastruktury ochrony środowiska. W ramach pełnego pakietu usług oferujemy klientom zarządzanie planowanymi inwestycjami, realizację projektowania i generalnego wykonawstwa obiektów.

AWBUD Design & Build poszukuje osoby na stanowisko:

Pomocnik Geodety

Miejsce pracy: Budowy prowadzone przez AWBUD – praca w delegacji

Zakres obowiązków:

·         Pomoc przy wykonywaniu pomiarów: topograficznych, sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i powykonawczych

·         Udział przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej (graficznie, analogowo, cyfrowo)

·         Obliczanie mas ziemnych

·         Współpraca z zespołem geodetów i inżynierów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne – specjalność geodezja
  • Doświadczenie: min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pomiarów geodezyjnych, inżynieryjnych

·                        Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomości obsługi MS Excel, MS Word, AutoCAD, oraz geodezyjnych na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość branży budowlanej

Oferujemy:

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Stabilne zatrudnienie

·         Pracę w Grupie Kapitałowej

·         Pakiet benefitów pozapłacowych

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz z kodem ref. WG/AWB/2016oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować na adres: kadry@awbud.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osobowa kontaktowa: Katarzyna Pyz
Telefon: 032 67 152 12
E-mail: kadry@awbud.pl
Strona www: http://www.awbud.pl