facebook linkedin twitter

INSTRUKTOR – Praktyk w Centrum Szkoleniowym ISOVER

Nazwa Firmy: Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Śląskie
  • Cała Polska
Opis Stanowiska:

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku?
- Prowadzeniem szkoleń praktycznych w Centrum Szkoleniowym ISOVER w Gliwicach oraz sesji wyjazdowych na terenie całej Polski,
- Organizacją testów jakości, produkcją modeli aplikacyjnych oraz przygotowywaniem próbek  produktowych

Wymagania:

Szukamy osób:
- Fachowców, którzy posiadają wiedzę w zakresie budownictwa, chcą się dalej uczyć i potrafią dzielić się praktyką z uczestnikami szkoleń,
- Łatwo nawiązujących kontakty, samodzielnych oraz zdyscyplinowanych i skoncentrowanych na postawionych celach,
- Prowadzących własną działalność gospodarczą  lub gotowych do jej otwarcia,
- Mobilność na terenie Polski (własny samochód dostawczy będzie dodatkowym atutem),
- Posiadających prawo jazdy kat B
- Posiadających wiedzę dot. podstawowych zasad obsługi komputera

Oferujemy:

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!
- Praca w renomowanej firmie 3 dni w tygodniu (od środy do piątku),
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stały kontrakt, dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

Osobowa kontaktowa: Angelika Kłopocka angelika.klopocka@saint-gobain.com