facebook linkedin twitter

(Starszy) Asystent Projektanta Drogowego

Nazwa Firmy: Magdalena Fijas HR Spot
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Wielkopolskie
Miejscowość: Poznań
Opis Stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • prace związane z opracowywaniem dokumentacji projektowej w zakresie koncepcji,projektów budowlanych, projektów wykonawczych,
  • udział w przygotowaniu przedmiarów robót,
  • udział w opracowaniu specyfikacji technicznych, kosztorysów, projektów organizacji ruchu itp.,
  • udział w koordynowaniu prac projektów branżowych,
  • kontakt z partnerem wykonawczym przy projektach w formule projektuj-buduj,
  • udział w uzyskiwaniu uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym przygotowywanie wniosków/wystąpień.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa drogowego - min. I stopnia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • umiejętność biegłego czytania rysunków technicznych,
  • znajomość obsługi programów: WORD, EXCEL, Outlook, AutoCAD,
  • umiejętność tworzenia projektów + inne z tym związane działania okołoprojektowe,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i procedur projektowych,
  • dobra organizacja czasu pracy, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:
  • kurs obsługi specjalistycznego oprogramowania związanego z projektowaniem dróg,
  • praktyczna znajomość innych programów branżowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem,
  • umiejętność kosztorysowania i sporządzania specyfikacji technicznych,
  • inicjatywa w zakresie wdrażania/inicjowania nowych rozwiązań optymalizujących prace projektowe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
  • posiadanie uprawnień projektowych bez ograniczeń w specjalności drogowej.

Klient oferuje:
  • długofalową współpracę opartą o stałe zatrudnienie (możliwe różne formy zatrudnienia),
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się Biurze Projektowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji (możliwa premia uznaniowa zależna od wyników firmy oraz jakości wykonanej pracy),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w miłym i przyjaznym środowisku profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pomoc w zdobyciu wiedzy oraz praktyki, niezbędnej do uzyskania uprawnień.

WAŻNE: Informujemy o konieczności przedłożenia dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia oraz zaświadczenia o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa (informacje będą podlegać weryfikacji).

Aplikację należy wysłać za pośrednictwem formularza umieszczonego pod ofertą na stronie

www.hrspot.pl

Osobowa kontaktowa: Magda
Telefon: 882156479
E-mail: biuro@hrspot.pl
Strona www: http://wwwhrspot.pl