facebook linkedin twitter

Inżynier budowy

Nazwa Firmy: Magdalena Fijas HR Spot
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Pomorskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
Opis Stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie inwestycji pod względem technicznym,
  • nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych,
  • raportowanie postępu prac,
  • prowadzenie korespondencji z Podwykonawcami,
  • kontrolę jakości prac,
  • zamawianie i rozliczanie materiałów budowlanych,
  • sporządzanie i sprawdzanie przedmiarów prac,
  • rozliczanie Podwykonawców.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów z zakresu budownictwa,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, rzeczowość, pracowitość,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i nauki,
  • czynne prawo jazdy kat. B, własny samochód

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • chęć do podjęcia pracy w delegacji.

Klient oferuje:
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność (w zależności od preferencji kandydata),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwe premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy,
  • pracę u Generalnego Wykonawcy z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień wykonawczych,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • narzędzia pracy: komputer, telefon
  • kilometrówka, dla osób pracujących w delegacji - zakwaterowanie,
  • pakiet Medicover.
Mile widziane: dyspozycyjność względem pracy w delegacji.

Aplikacje proszę wysyłać za pośrednictwem formularza zamieszczonego pod konkretną ofertą pracy na stronie:

www.hrspot.pl

Osobowa kontaktowa: Magda
Telefon: 882156479
E-mail: biuro@hrspot.pl
Strona www: http://www.hrspot.pl