facebook linkedin twitter

Kierownik Budowy

Nazwa Firmy: Magdalena Fijas HR Spot
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Pomorskie
  • Wielkopolskie
  • Zachodniopomorskie
Opis Stanowiska:

Lokalizacja (woj. wielkopolskie.zachodniopomorskie/pomorskie).

Mile widziana dyspozycyjność względem pracy w delegacji.

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizacja placu budowy,

- tworzenie harmonogramów budowy oraz budżetów,

- pakietowanie robót dla wykonawców,

- współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami materiałów,

- bieżące raportowanie przebiegu prac,

- kontrola i odbiór prac, weryfikacja jakości,

- terminowość, praca zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu,

- nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego i przepisów BHP,

- prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe budowlane,

- uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konsrtukcyjno-budowlanej,

- doświadczenie w pracy na analogicznym lub podobnym stanowisku,

- umiejętność zarządzania podległym zespołem ludzi,

- odpowiedzialność, samodzielność, zdyscyplinowanie, zorganizowanie,

- praktyczna znajomość prawa budowlanego,

- czynne prawo jazdy kat. B., własny samochód

Mile widziane:

- gotowość do pracy w delegacji,

- doświadczenie w prowadzenia budów obiektów kubaturowych,

- doświadczenie w prowadzeniu budów zabudowy mieszkaniowej.

Klient oferuje:

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność (do wyboru, w zależności od preferencji Kandydata),

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwe premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy,

- pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku jako Generalnego Wykonawcy,

- wyposażenie w narzędzia pracy tj.: komputer, telefon służbowy,

- dodatkowo: kilometrówka, a w przypadku osób pracujących w delegacji - zakwaterowanie,

- dużą samodzielność działania i możliwość prowadzenia ciekawych projektów,

- pakiet Medicover.

Aplikację można pozostawić za pośrednictwem formularza umieszczonego pod konkretną ofertą na stronie:

Osobowa kontaktowa: Magda
Telefon: 882156479
E-mail: biuro@hrspot.pl
Strona www: http://www.hrspot.pl