facebook linkedin twitter

Konstruktor

Nazwa Firmy: HR Support
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Mazowieckie
Opis Stanowiska:

-Samodzielne opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, przetargowych oraz podwykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych

-Samodzielnie wykonywanie obliczeń statyczno- wytrzymałościowych elementów konstrukcji stalowych oraz żelbetowych

-Wykonywanie przedmiarów

-Analiza oraz optymalizacja rozwiazań technicznych

-Modelowanie w dwu i trójwymiarowych systemach projektowania

-Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa

-Samodzielne tworzenie planów wykonawczych : plany szalunkowe oraz plany zbrojeniowe (konstrukcje żelbetowe) w środowisku Cad i nakładkach specjalistycznych

-Ewentualne uzgodnienia rozwiazań konstrukcyjnych z klientami oraz na terenie budowy

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość programów Robot Struktural Analysis lub Solid Projekt lub zbliżonych

-Umiejętność opracowywania projektów wykonawczych i warsztatowych

-Min. 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcji stalowych oraz żelbetowych

-Wykształcenie wyższe techniczne

-Dobra organizacja pracy

-Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Zatrudnienie na pełny etat w oparciu umowy o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności

-Pakiet szkoleń

Osobowa kontaktowa: Paulina Kowalczuk
Telefon: 608 461 032