facebook linkedin twitter

Kierownik robót

Nazwa Firmy: HR Support
Rodzaj umowy: Umowa o pracę - cały etat
Region:
  • Cała Polska
Opis Stanowiska:

- Nadzorowanie i koordynowanie robót ekip budowlanych zgodnie z projektem oraz harmonogramem terminowym oraz budżetowym

-Czynny udział w układaniu harmonogramu realizacji robót wykonawczych

-Konsultowanie rozwiazań technicznych z projektantem lub przełożnym

-Kontrolowanie z zakresu przestrzegania przepisów BHP pracowników i podwykonawców

-Uczestnictwo w naradach i odbiorach

-Kompletowanie dokumentacji wykonawczej

-Utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem

Wymagania:

-Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

-Doświadczenie min.2 lata

-Dyspozycyjność

-Znajomość branży (konstrukcje żelbetowe i konstrukcje stalowe- mile widziane)

-Prawo jazdy kat. B

-Znajomość programu AUTOCAD

-Umiejętność modelowania obróbek blacharskich na podstawie projektu CAD

Oferujemy:

-Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

-Atrakcyjne wynagrodzenie,

-Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności

Wynagrodzenie (netto): 7 500 brutto
Osobowa kontaktowa: Paulina Kowalczuk
Telefon: 608 461 032