facebook linkedin twitter

CIESLA SZALUNKOWY

Nazwa Firmy: Stan Shipping Agency LTD
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Rotterdam
Opis Stanowiska:

Wykonywanie szalunków z drewna. Okolice Rotterdamu.

Wymagania:
  1. Doświadczenie w wykonywaniu szalunków
  2. J. angielski lub niemiecki komunikatywnie
  3. Gotowość do wyjazdu na dzień 19.06.2017
Oferujemy:
  1. 1.   Pracę bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
  2. 2.   Stawkę godzinową 13,50 euro brutto / godzinę
  3. 3.   Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  4. 4.   Min. 40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny, wypłaty tygodniowe
  5. Możliwość wyrobienia certyfikatu VCA

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w j. angielskim oraz certyfikatów na adres: kz@stanship.com.pl

Stan Shipping Agency LTD jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 777.

W CV prosimy wpisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wynagrodzenie (netto): 500 euro / tydz
Osobowa kontaktowa: Stan
Telefon: 517438595