facebook linkedin twitter

Zbrojarz

Nazwa Firmy: Stan Shipping Agency LTD
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Miejscowość: Asterdam, Holandia
Opis Stanowiska:

Łączenie zbrojenia za pomocą drutów na terenie budowy oraz częściowo w warsztacie. Lokalizacja: Amsterdam / okolice

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=PGR8tQd2Kc0
Wymagania:
  1. Doświadczenie w pracy zbrojarza
  2. Certyfikat VCA oraz numer SOFI
  3. Mile widziane grupy (zespoły) 4 osobowe.
  4.  J. angielski komunikatywnie (lub niemiecki)
  5. Własne auto będzie dodatkowym atutem
  6. Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi.
Oferujemy:
  1. Pracę bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
  2. Stawka godzinowa 11 – 11,5 euro netto + wakacyjne
  3. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  4. Wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w j. angielskim oraz certyfikatów na adres: kz@stanship.com.pl lub ot@stanship.com.pl

Wynagrodzenie (netto): 11 - 11,5 euro / godzinę
Osobowa kontaktowa: Kinga lub Olga
Telefon: 517438595